RSS
PL RU

Litwa - wycieczki 1-dniowe

Wilno i Troki – „Kraków Wschodu”

Odjazd  z miejsca pobytu turysty. Na granicy kupujemy euro (od 1.01.2015r. Litwa w strefie euro). Na trasie do Wilna zatrzymujemy się nad Niemnem. W Wilnie zwiedzamy z przewodnikiem Starówkę i cmentarz na Rossie. Po tym przejazd do Trok. Obiad i spacer na zamek w Trokach. Na koniec wycieczki zakupy.

W cenie: przewodnik, pilot, przejazd 8os.bus, ubezpieczenie.
Cena: 120/130/150 zł. 
Wyjazd: 6:00, powrót ok. 22:00. 

 

Kłajpeda – Pałanga – „Morze słońca”

Trasa: Kłajpeda - Mierzeja Kurońska - Pałanga
Odjazd  z miejsca pobytu turysty. Na granicy kupujemy euro (od 1.01.2015r. Litwa w strefie euro). Na trasie czas na drugie śniadanie. Przejazd do Kłajpedy i promem na Mierzeję Kurońska. Pobyt w Delfinariumu - dorośli 8 Euro -dzieci - 5 Euro. Spacer po plaży Morza Bałtyckiego. Przejazd i zwiedzanie Parku Narodowego – rezerwat Zasypana Wieś lub miejscowość Nida. Z promu wycieczka objazdowa po Kłajpedzie i przejazd do Pałangi. Zwiedzamy park z Pałacem Tyszkiewiczów i Muzeum Bursztynu. Ostatnim punktem jest obiad i zakupy w Kłajpedzie. 
W cenie: prom, wstęp do parku narodowego, pilot, przejazd 8os. bus, ubezpieczenie.
Cena: 150/170/190 zł. 
Wyjazd: 5.00, powrót ok. 0.00. 

 

Wisztyniec „Trzy krajobrazy” (Prusy-Polska-Litwa)

Odjazd z miejsca pobytu turysty. Przejazd do Stańczyk i spacer po mostach ( wstęp na mosty 2 zł). Przejazd nad j. Hańcza (najgłębsze jezioro w Polsce) na punkt widokowy. Następnie punkt widokowy w Smolnikach ”U Pana Tadeusza” 225 m. n. p. m. - widok na Suwalski Park Krajobrazowy (j. Kleszczowskie, j. Kojle, j. Perty oraz Purwin). Zobaczyć można góry: Jesionową, Cisową i Krzemieniuchę. Krajobraz został wykorzystany przy filmie: "Pan Tadeusz".
Przekraczamy granice z Litwą i jedziemy wzdłuż j. Wisztynieckiego i granicy z Rosją do Wisztyńca. Po spacerze kupujemy w sklepie produkty regionalne i jedziemy na Trójstyk Granic.

W cenie: obsługa pilota, ubezpieczenie, przejazd 8os. bus.
Cena: 50 zł. 
Wycieczka 6-godzinna.

 

 

 

Wersja do druku
tel. kom.: +48 604 06 12 31 lub tel.: +48 87 615 34 70 , e-mail: goldapa@goldapa.pl
koniec